Památka na svatbu

01.01.2018

Svatbu musíte mít skvěle zdokumentovánu.

Obrazy a fotografie - jedinečná památka na svatbu 

  Svatba je výjimečný den v životě každého člověka a krásnou oslavou lásky, kterou každoročně formálně potvrdí statisíce lidí. Protože se jedná o tak specifický den, každý pár si přeje mít krásné fotky, které jim budou tento okamžik jedinečného štěstí připomínat. Je důležité si tak najmout zkušeného fotografa, který dokáže za všech okolností (i navzdory nepřízni počasí) vykouzlit památku. Hlavní roli zde však hrajete vy. 

Příprava 

  S focením počítejte už při přípravě na svatbu. Nejhezčí fotky jsou samozřejmě venku, proto tomu přizpůsobte i své svršky. Pokud se například berete na podzim či v zimě, určitě s sebou mějte kožíšek či jiný teplý svetřík. Focení se totiž může protáhnout i na několik hodin. 

Dokonalý make-up 

  Také slavnostní líčení je potřeba přizpůsobit. Mělo by být decentní, působit přirozeně, avšak nemělo by na fotografiích úplně zaniknout. Pro nepřízeň počasí jsou velkým pomocníkem například různé vodě-odolné přípravky (řasenka, rtěnka, make up). Rozmazaná řasenka v dešti by totiž na fotkách nevypadala vůbec dobře. Nejlépe uděláte, pokud zajdete do kosmetického salonu, kde vás nalíčí profesionálové a to s využitím kvalitních kosmetických přípravků. Můžete zde navíc využít nejrůznějších zkrášlovacích služeb, jako například prodloužení řas

Vlasy dělají člověka 

  Důležitou součástí vzhledu budoucí nevěsty je jistě i svatební účes. Pokud vás příroda neobdarovala dlouhými a zářivými kadeřemi, nezoufejte, dnes je již téměř běžnou záležitostí prodlužování vlasů, díky kterému vytvoříte i ten váš vysněný účes. Ať už se rozhodnete pro romantický propletený účes, nebo dáte přednost extravagantnějšímu, vždy myslete na to, aby byl účes v dokonalé harmonii se stylem svatebních šatů. Hlavním středem zájmu bude jistě celý den především nevěsta. Ženich by však samotné přípravy neměl, už jen kvůli zmíněnému fotografování, rozhodně podcenit. Základem je skvěle padnoucí oblek a také návštěva pánského kadeřnictví

Fotografie či karikatura? 

  Nebojíte-li se zaexperimentovat, zkuste na svatbu místo fotografa zajistit karikaturistu, který zvěční všechny nezapomenutelné chvíle poněkud neotřelým způsobem. Je samozřejmě věcí vkusu, zda bude karikaturista opravdu zastávat místo hlavního "fotografa" nebo bude spíše součást programu pro svatebčany - třeba v době, kdy novomanželé nebudou přítomni. Pokud zvolíte druhou variantu, jistě nešlápnete vedle, zajistíte tak svým hostům dokonalý a originální zážitek, díky kterému si budou pamatovat právě tu vaši veselku opravdu dlouho.